Mājaslapu uzturēšana

Daudziem rada problēmas jautājums, kur uzturēt (hostēt) savu mājas lapu vai e-pasta pastkastītes. SIA „ELFI” Jūsu mājas lapu un e-pastu piedāvā izvietot uz saviem augstas klases serveriem, kuri tiek nodrošināti ar kvalitatīvu un ātru Internet pieslēgumu. Mēs garantējam, ka Jūsu mājas lapa un e-pasts būs pieejama 24h diennaktī!

E-pasta uzturēšana

Saviem klientiem mēs piedāvājam ienākošo un izejošo e-pastu drošu šifrēšanu. Izmantojot speciālus algoritmus, mūsu e-pasta filtri nepieļaus, lai Jūsu e-pastā nonāktu nevēlamas reklāmas un vīrusi.

Biroju savienošana

Ja Jūsu uzņēmumam ir vairākas filiāles vai biroji, un ir nepieciešamība ātri un droši izmantot vienai otras resursus, tad ir nepieciešama vienotā korporatīvā biznesa tīkla izveidošana. Pēc šāda tīkla izveidošanas, attālinātā biroja datoru resursus var izmantot tik pat ērti kā resursus uz sava datora. Darbs mājās? Ir radusies nepieciešamība palikt mājās, bet darbs negaida? Mēs Jūsu datoru pieslēgsim darba datoram vai serverim un Jūs varēsiet bez problēmām veikt visus nepieciešamos darbus, neizejot no mājas.

Mājaslapu izveide

Ja Jums, vai Jūsu uzņēmumam vēl nav sava mājas lapa, tad SIA”ELFI” speciālisti Jums palīdzēs. Mūsu speciālisti izveidos Jūsu mājas lapu pēc Jūsu vēlmēm. Pie mums veidota mājas lapa būs droša un stabila. Ja Jums nebūs ideju par to, kāda varētu izskatīties Jūsu mājas lapa, tad mūsu WEB dizaineri piedāvās savus variantus, pieskaņojoties Jūsu uzņēmuma korporatīvajam stilam.

Domēna reģistrācija

Ja Jūs vēlaties izveidot savu mājas lapu ar tikai tai piederošu nosaukumu, tad vispirms šis nosaukums ir jāreģistrē. SIA „ELFI” šādu pakalpojumu veiks Jūsu vietā, vienas darba dienas laikā. Pēc nosaukuma reģistrēšanas Jūs varēsiet izveidot savu mājas lapu un e-pastu (piemēram: www.jusufirma.lv un vards@jusufirma.lv). Reģistrēt var tikai tādu vārdu, kas pieteikuma iesniegšanas brīdī ir brīvs.